درباره وطن زرین

گروه وطن‌زرین یک مجموعه خصوصی کسب وکار با هدف کارآفرینی است که در راستای تحقق توسعه پایدار، دستیابی به بازارهای جهانی و خودکفایی تولید انواع محصولات موردنیاز در ضمن حفظ اصالت،تأسیس شد.

فعالیت ما در سال ۱۳۶۲ با احداث چند کارخانه و شرکت آغاز شد.  در سال ۱۳۶۹ گروه وطن‌زرین برای مدیریت و خدمات دهی به تمام شرکت‌های زیرمجموعه تاسیس شد. در خردادماه سال ۱۳۷۰ ،این گروه با نام “گروه صنعتی پلیمر” به صورت رسمی ثبت شد و در سال ۱۳۹۹ نام گروه به دلیل تغییر ماهیت شرکت و سبد کسب و کار آن، به “گروه صنعتی وطن‌زرین مروارید آسیا” تغییر کرد. نام گروه بر اساس نام بنیان‌گذاران اصلی آن، آقایان عبدالزهرا وطن دوست و محمدکاظم زرین قلم انتخاب شد.

وطن زرین در چه صنایعی فعال است؟

گروه صنعتی وطن زرین با چهل سال قدمت با استفاده از آخرین و مجهزترین فناوری‌های روز دنیا تا کنون موفق به راه‌اندازی و بهره برداری از ده‌ها سایت تولیدی و خدماتی، در شش دسته متنوع کسب و کار شده است.

  1. تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات و ارتباطات
  2. کالاهای تند مصرف
  3. آرایشی
  4. آبزیان
  5. محصولات پلیمر و پلاستیک
  6. خدمات

 

حــوزه‌های فعـــالیت نــاهمـگون، تعدد کسب و کار ، گستره جغرافیایی و توجه به مولفه‌های توسعه پایدار موجب شده تا فرصت‌های مناسبی برای توانمنـدسـازی جامعه، کسب تجــربه‌های نــو و توسعه توانمندی‌های فردی کارکنان ایجاد شود.

گروه وطن‌زرین مفتخر است که پس از تلاش‌های مداوم تیم رهبـری و کارکنان شـایسته خود، رهبری بازار را در بخش‌های تولید غذای آبزیان و محصولات سلولزی در اختیار دارد و با استفاده از منابع موجود و کارکنــان پـرتلاش، در جهت دستیابی به مـوفقیت‌های بیشتر و رسالت جهانی خود در حرکت است.

تیم رهبری
تیم دایرکتورها
تاریخچه
افتخارات
گواهینامه ها
ارکان جهت ساز