برند پلزو

درباره برند پلزو

شرکت دانش بنیان زیستاب جلبک لیان جنوب یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه وطن‌زرین است. این شرکت با هدف تولید پودر ریزجلبک اسپیرولینا در سال 1395 تاسیس شد. محصولات این شرکت با عنوان برند پلزو عرضه می‌شوند. در این شرکت با تلفیقی از تکنولوژی های زیستی، تولید و فرآوری ریزجلبک با راندمانی بالاتر از متوسط جهانی انجام می‌شود. از جمله این تکنولوژی‌های زیستی می‌توان به اصلاح پارامترهای رشدی دارای فرمولاسیون‌های ویژه و تطبیق جلبک با شرایط خاص دمایی و محیطی اشاره کرد. از پودر ریزجلبک در تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی و غذایی استفاده می‌شود. این شرکت هم اکنون بالاترین ظرفیت تولید پودر جلبک اسپیرولینا خاورمیانه را با تولید سالانه نزدیک به 20تن را  دارد.

تنوع محصولات برند پلزو

محصولات پلزو

 

 

 

ریزجلبک اسپیرولینا غنی‌ترین افزودنی به لحاظ پروتئین، اسیدهای چرب ضروری، ویتامین ها و مواد معدنی بخصوص آهن و کلسیم و حاوی رنگدانه‌ها بخصوص فایکوسیانین و سولفولیپیدها است. نداشتن دیواره سلولی سلولزی باعث شده که جذب مواد مغذی آن بسیار راحت‌تر صورت گیرد. کم بودن میزان اسید نوکلئیک (کمتر از%4) اسپیرولینا، یکی دیگر از برتری‌های این ریزجلبک نسبت به سایر منابع پروتئینی مشابه می‌باشد. اسپیرولینا به دلیل داشتن اجزا و ترکیبات آنتی اکسیدانی مانند فایکوسیانین، سلنیوم، کارتنوئیدها و اسید چرب گامالینولنیک، عامل دارویی بالقوه جهت درمان بیماری های ناشی از اکسیداسیونی، و دارای ویژگی آنتی باکتریال و ضد قارچ و آکنه است.

چشم انداز سازمان

چشم انداز سازمان

مأموریت سازمان

ماموریت سازمان

ما قصد داریم ترکیبات بیولوژیکی نوآورانه‌ای حاوی جلبک ارائه کنیم. گسترش و تنوع بخشیدن به سبد مصرف، این محصولات را به گزینه ای مطمئن برای همگان تبدیل می‌کند (بهبود سطح سلامت جامعه بر اساس محصولات بیولوژیکی دریا محور)

ارزش‌های سازمان

ارزش‌های سازمان

باور ما تنها سودآوری نیست بلکه تعهدی است مبتنی بر: • تضمین سلامت مصرف کننده • پاسخگویی و کار شایسته • حفظ اکوسیستم ایمن، متوازن و سالم برای نسل های آینده • تولید محصولات با کیفیت بالا و استاندارد با استفاده از • فناوریهای نوین • تضمین سلامت مصرف کننده رقابت با محصولات وارداتی